Інвестиційні стратегії

Тут ми обговорюватимемо основи блокчейну, його застосування, особливості біткоїна, альткоїнів та інших важливих аспектів криптовалют.
Post Reply
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 262
Joined: 11 Dec 2023, 19:11
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time

Інвестиційні стратегії

Post by Crypto_Viktor »

Інвестиційні стратегії: довгострокові, короткострокові та диверсифікація портфеля
Інвестиційні стратегії – це набір правил і підходів, які інвестор використовує для досягнення своїх фінансових цілей. Кожна стратегія має свої особливості та ризики, тому важливо вибрати ту, яка найкращим чином відповідає вашим потребам і рівню ризику, з яким ви готові працювати.

Однією з найпоширеніших інвестиційних стратегій є “пасивне інвестування”. Ця стратегія полягає у створенні портфеля, який відображає склад обраного ринкового індексу, наприклад, S&P 500. Інвестори, які слідують цій стратегії, прагнуть отримати середню дохідність ринку загалом, мінімізуючи витрати на управління портфелем та уникаючи активної торгівлі.

Іншою популярною стратегією є “стратегія довгострокового інвестування”. У цьому випадку інвестори прагнуть створити портфель, заснований на фундаментальному аналізі компаній і довгострокових перспективах ринку. Вони шукають акції, які мають потенціал для зростання протягом кількох років або десятиліть, і утримують їх у портфелі протягом тривалого часу.
читати далі статтю https://cryptoviktor.com/strategy/inves ... ostrokovi/
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
Post Reply